Google Ads

Google Ads Reklamcılığı

Google Adwords, arama motorunun işletmeler için sunduğu, kullanıcıların yaptığı kelime sorguları baz alınarak çalışan reklamcılık türüdür.

Aslında kolay gibi görünen en basit bir post paylaşımının, detaylara inildikçe kullanılacak kelimelerden hashtaglere, görsellerden tasarımlara kadar birçok değişkenin olduğu ve bu değişkenlerin verimliliği büyük ölçüde etkilediğini göz önünde bulundurmalıyız. Her bir paylaşımın dijital evrende kişi ve kurum kimliği adına birer ayak izi olduğunu unutmamalıyız. Bu çerçevede birlikte belirleyeceğimiz stratejiler doğrultusunda hedef kitlenize yönelik özgün tasarımlar ile içerikler üretiyoruz. Marka ve performans odaklı reklam ve paylaşımlarda işletmenizin doğru adımlarla büyümesine katkı sağlıyoruz.

Google Ads iş ortaklarında ve YouTube kanalında reklamlarınızı göstermeye yarayan bir kanaldır. Bu online pazarlama aracılığı ile adınızı büyük kitlelere duyurma imkanı bulabilirsiniz. Şu anda 1 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Google Ads, reklamlarınızın daha çok kişiye ulaşmasını sağlar.

Google Ads ile reklamlarınız gösterildiğinde değil, reklamı gören kişiler tıkladığında ücret ödersiniz. Google Ads modelinde bu ücret, reklamınızın gösterilmesini istediğiniz anahtar kelimelerde yaşanan rekabete göre değişir. Google Ads reklamınızın rakipleri arasından sıyrılıp ön sıralarda gösterilmesi için daha çok ücret ödemeniz gerekmektedir. Kısacası, bu bir tür açık arttırma sistemi gibidir.

 

Hedef Kitle

Her işletmenin kendine özgü hedef kitlesi vardır. Bu sebeple hedef kitlenin ve hitap edilmesi gereken pazarın analiz edilmesi gerekir.

Google reklamda tanımlanan hedefe dönüşüm denilmektedir. Ziyaretçi çekmek için, hedef kitle iyi bilinmeli, rakipler incelenmeli, dönüşümler takip edilmelidir.

Google Ads Reklamları İle Önde Ol !

Web Sitenize Ziyaretçi Trafiğini Arttırmak için Yardımcı Olabiliriz !

Profesyonel uzmanlardan oluşan ekibimiz, başarılı sonuçlar için mükemmel bir çözüm ortağıdır.

Mesaj Gönderildi